Lacná dovolenka - Dovolenka na Slovensku

Máte v pláne aj tento rok prežiť dovolenku na Slovensku, hľadáte pokojné miesto s množstvom aktivít a rozmýšľate, koľko to bude stáť? Užite si lacnú dovolenku na Slovensku. Finančne nenáročnú a pritom bohatú na oddych a množstvo zážitkov. Presne takú dovolenku vám ponúkame.

Dovolenka na Slovensku môže byť lacná a pritom inšpirujúca

Tráviť dovolenku pri mori sa stáva pomaly tradíciou. Často sa však stane, že nám tam niečo chýba. Stojí to nemalé finančné prostriedky a z all inclusive nás nakoniec ešte začne bolieť aj brucho. Pri dlhšom ležaní na pláži sa začneme nudiť a myslieť na prácu, alebo na iné nie moc príjemné veci. Tiež máte ten pocit, že by to chcelo zmenu?

Čo tak lacná dovolenka na Slovensku? Pestrá, zaujímavá, finančne menej náročná, ale v žiadnom prípade nemenejcenná. Práve naopak! Lacná dovolenka na Slovensku sa naopak môže ukázať ako silný zážitok, relax, dobrodružstvo a príjemná zmena. Rozmýšľate, ako na to? Čítajte ďalej!

Dovolenka na Slovensku - dovolenka na chate

Dovolenka na Slovensku neznamená byť v zajatí hotela a stráviť tam nudný týždeň. So všetkými prírodnými krásami a možnosťami ubytovania v neďalekom okolí, relaxu, zábavy a dobrodružstva je dovolenka na Slovensku nielen pestrá ale aj originálna. My vám ponúkame ubytovanie sa u nás, v Turčianskych Tepliciach, v krásnej prírode regiónu Turiec obkoleseného vrchmi Malej a Veľkej Fatry

Už len limitovaným počtom lôžok si môžete byť istý, že dovolenku strávite v kľude bez húfu rekreáciechtivých dovolenkárov. Budete len na skok od krásnej turčianskej prírody. Večer môžete opekať, počúvať pri tom zvuk praskajúceho dreva či grilovať a vychutnávať zaslúžený odpočinok.

Tipy na lacnú dovolenku na Slovensku

Aby ste sa už vopred mohli rozhodnúť, ako s vašou dovolenkou na Slovensku naložíte, ponúkame vám tieto Tipy na výlety. Nájdete tam tipy na atrakcie alebo dobrodružstvá, hrady, aquaparky či jaskyne. Sami si môžete vytvoriť program dovolenky tak, ako vám najviac vyhovuje. Veríme, že by ste sa tu nenudili poriadne dlho.

Dovolenka na Slovensku vie byť naozaj akčná, navyše aj pomerne lacná. Dovolenka u nás je potešením nielen pre vás, ale aj pre vaše deti. Sme tu preto, aby sme vám pomohli stráviť vašu dovolenku na Slovensku tak, aby bola pre vás nezabudnuteľným zážitkom. Radi uvítame vaše podnety a tešíme sa na každú vašu rezerváciu.